PROJELER
Etkinlikler

CUMHURİYET KUTLAMASI

27 Ekim 2014 tarihinde Adahan Otel’de Cumhuriyet Kutlaması yapılmıştır. Bu kutlamada Cello Piano Duo konseri vermiştir. Konsere burslu öğrencilerimiz de katılmıştır.

MİMAR SİNAN KONSERİ

10 Mayıs 2014 tarihinde Park Bravo sahibi Sn. Kamil Özçoban’ın doğum günü bağışından elde edilen gelir ile Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı’na1 adet MiBemol Klarnet ve 1 adet Piccola flüt alınmış, Mimar Sinan öğrencileri ile bağışçılar ve yakın dostlarına dinleti yapılarak sıcak bir ilişki kurulmuştur.

MEF TİYATRO

MEF Okulları en üst düzey yöneticiden en alt düzey çalışana dek pek çok  çalışanının katkısıyla gerçekleştirdiği tiyatro  gelirini  2014 senesinde Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı ' na vermiştir.  Oyun öncesinde velilerimizin gönüllü katılımıyla oluşacak MEF Veli Korosu da sahnede yer almış, ZORBA isimli oyun 17 Nisan 2014 günü MEF Okulları Ulus Kampüsünde sergilenmiştir.

VAKFIN 15.YIL ETKİNLİĞİ

Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı  kuruluşunun 15. yılı nedeniyle  Işık Yolcusu  TÜRKAN SAYLAN eseri Dilek Türker ve arkadaşları tarafından sahneye kondu. Eser, Ayşe Kulin ‘in Türkan isimli romanından uyarlandı ve İpek Kadılar Altıner tarafından oyunlaştırıldı. Müzikler Fazıl Say tarafından düzenlenirken, Yönetmen Hakan Altıner iken, Dekor ve Kostüm konusunda Osman Şengezer, Işık Tasarımı konusunda Yüksel Aymaz etkinliğe destek verdi.